Kariera

Programista WordPress – Współpraca okazjonalna

Szukamy osoby, która zasili istniejący zespół programistyczny zajmujący się głównie realizacją projektów stron i sklepów biznesowych.

Twoje zadania:

  • wdrożenia nowych projektów wordpress oraz utrzymanie i rozwój aktualnych
  • diagnozowanie ewentualnych problemów i awarii oraz ich rozwiązywanie
  • dbanie o aktualizację, optymalizację i rekonfigurację wdrożonych rozwiązań
  • współpraca z innymi działami firmy przy wdrażaniu nowych rozwiązań
  • współpraca z działem handlowym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)
  • bardzo dobra znajomość Wordpress (Frontend i Backend)
  • bardzo dobra znajomość silnika WooCommerce
  • bardzo dobra znajomość php, css, html, javascript, jquery
  • bardzo dobra znajomość baz danych mysql, postresql itp
  • praktyczna wiedza na temat technik optymalizacji witryn internetowych - SEO
  • doświadczenie w stosowaniu API
  • doświadczenie w pracy z Wordpress Builderami
  • umiejętność pracy w zespole (wymiana doświadczeń i wiedzy)
  • samodzielność i analityczne myślenie
  • zarządzanie czasem i priorytetami
  • minimum 3-letnie doświadczenie komercyjne jako programista Wordpress
  • praktyczna wiedza na temat dobrych praktyk web security
  • doświadczenie w migracji i testowaniu witryn wordpress
  • doświadczenie we wdrażaniu i utrzymaniu GIT
  • znajomość rozwiązania chatgpt
  • znajomość dobrych praktyk DRY, SOLID, KISS, Clean Code, GitFlow
  • umiejętność wykorzystania wtyczek wordpress

Oferujemy:

  • Praca jest zdalna
  • Godziny pracy są elastyczne
  • Oferujemy współpracę B2B

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, wypełnij formularz poniżej.

Dołącz do naszego zespołu

Wypełnij formularz, aby zaaplikować na wybraną przez Ciebie ofertę pracy.